شهریور ۲۸, ۱۳۹۴

دکوراسیون تی وی ۲

دکوراسیون تی وی و چیدمان شک و ساده

دکوراسیون تی وی و چیدمان شیک و ساده

طراحی تی وی روم با کاربری خاص و چیدمان منحصر به فرد با متریال های خاص جهت سالن های مسکونی و تجاری و اداری و آرایشگاهی

طراحی تی وی پنل با دیزاین باکس های کاربردی در اطراف آن جهت کاربری های گوناگون

طراحی تی وی روم با کاربری خاص و چیدمان منحصر به فرد

دکوراسیون تی وی در اوج سادگی و جذابیت

طراحی تی وی روم با کاربری خاص و چیدمان منحصر به فرد

دکوراسیون تی وی و دیزاین بسیار شیک و مدرن

طراحی تی وی روم با کاربری خاص و چیدمان منحصر به فرد

طراحی تی وی روم با کاربری خاص و چیدمان منحصر به فرد

طراحی داخلی و دیزاین تی وی روم ساده و شیک

طراحی داخلی و دیزاین تی وی روم ساده و شیک

طراحی تی وی روم و چیدمان ایده ال با عناصرکاربردی

طراحی تی وی روم و چیدمان ایده ال با عناصرکاربردی

دکوراسیون تی وی با چیدمان چشم نواز و رنگ بندی زیبا

دکوراسیون تی وی با چیدمان چشم نواز و رنگ بندی زیبا

دکوراسیون تی وی و دیزاین بسیار شیک و مدرن جهت سالن

دکوراسیون تی وی و دیزاین بسیار شیک و مدرن جهت سالن

طراحی تی وی روم با ایجاد فضایی کاملا آرامش بخش و جذاب

طراحی تی وی روم با ایجاد فضایی کاملا آرامش بخش و جذاب

 

تاثیر آنی فنگ شویی « وبلاگ

اگر تمایل دارید به نحوی بر مبنای فنگ شویی تغییراتی را اعمال کنید که تاثیر آن را به سرعت مشاهده و احساس کنید این مطلب را بخوانید. در این مطلب نکات و ایده هایی را مطرح کرده ایم که بر مبنای فنگ شویی هستند. با اعمالشان در خانه می توانید سریع نتیجه را ببینید و احساس کنید. 

۱) گیاهان سبز و شاداب را چاشنی دکوراسیون اتاق خواب خود کنید و با این کار طعم لحظاتتان را شیرین تر سازید. اگر تا کنون به فکر استفاده از گیاهان و گلدان های گل زیبا در دکوراسیون اتاق خواب خود نبوده اید توصیه می کنیم حتما این کار را انجام دهید.گیاهان با حضورشان در هر فضایی به خصوص در اتاق خواب نشاط و شادابی و زندگی به فضا می بخشند و شما را به داشتن عشق و امید تشویق می کنند. ( در اتاق خواب اگر از گیاهان گلدار با گل های صورتی استفاده کنید تاثیرش قوی تر خواهد بود )
۲) برای اینکه با کمک فنگ شویی خانه خود را برای فراگیری و آموزش آماده کنید و محیطی پر بار و غنی تدارک ببینید حتما تعدادی کتاب را به شکل منظم و زیبا در جایی که توسط فرد در بدو ورود به خانه راحتی و سریعا دیده شود مثلا روبروی در ورودی در دکوراسیون خانه به نمایش بگذارید.
۳) محوطه ورودی خانه را خلوت و تمیز کنید. بگذارید اثری مثبت در خانه به سهولت وارد و انتشار یابد و سر راهش موانعی وجود نداشته باشد. محوطه ورودی خانه شاهراه ورودی و حرکت انرژی مثبت است. آن را تا حد امکان ار خرت و پرت و وسایل زائد که جایشان جای دیگریست پاک کنید و فضایی خلوت و باز را برای حرکت و گردش انرژی به وجود آورید.فضای ورودی هر چه خلوت بهتر !
۴) یک منبع انرژی دهنده قوی را در نزدیکی در ورودی قرار دهید. یکی از منابع خوب انرژی از نظر فنگ شویی آبنماست. حضور آب به تنهایی و همچنین صدای آرامش بخش آب زمانی که آبنما روشن است و کار می کند حجم زیادی انرژی مثبت را تولید و در فضا منتشر می سازد که تاثیرش را می توانید بلافاصله احساس کنید.
۵) هر قسمت از خانه که از لحاظ عملکرد دچار آسیب و خرابی است را تعمیر کنید به خصوص در ورودی خانه را. اگر لولای در هنگام باز و بسته شدن جیر جیر می کند یا دستگیره و یا قفل در دچار آسیب شده است هر چه سریع تر به تعمیر آنها بپردازید. از نظر فنگ شویی سالم بودن قسمت های مختلف و تجهیزات خانه به ویژه در ورودی تاثیر بسزایی در احساس خانه دارد.
۶) تخت خواب خود را در جایی از اتاق خواب قرار دهید که اوج احساس عشق و امنیت و راحتی را تجربه کنید. از نظر فنگ شویی تخت خواب در اتاق خواب باید در دورترین نقطه از در ورودی اما جایی که بتوان هنگام دراز کشیدن روی تخت در ورودی را نیز به راحتی مشاهده کرد قرار داده شود. یعنی در ورودی اتاق خواب هم باید از تخت خواب دور باشد و هم باید از روی تخت به راحتی قابل مشاهده باشد. در این صورت است که می توانید زمانی که روی تخت می خوابید احساس آرامش و امنیت و قدرت کنید.
۷) همیشه در سرویس بهداشتی را بسته نگاه دارید یک آینه قدی روی قسمت خارجی در ورودی نصب کنید زمانی که از سینک ظرف شویی یا روشویی سرویس بهداشتی استفاده نمی کنید در چاهک آن ها را ببندیدو در توالت فرنگی را بسته نگاه دارید. رعایت این نکات از نظر فنگ شویی مهمند و سبب می شود پول هایتان برای زمانی بیشتر در جیبتان باقی بماند.
۸) برای ارتقای شرایط کاری خود و افزایش راندمان کار در دفتر کار خود چه در خانه و چه در محیط کار خارج از خانه باید میز کارتان را در جایگاه مناسبی قرار دهید. از نظر فنگ شویی بهترین حالت برای قرارگیری میز کار در دفتر کار به صورت کنجی و روبروی در ورودی دفتر کار است. اگر موقعیت این را ندارید که میز کارتان را مقابل در ورودی قرار دهید حتما آینه را در فضا طوری قرار دهید تا زمانی که پشت میز کارتان می نشینید زمانی که فردی وارد اتاق کارتان می شود از داخل آینه بتوانید ببینید.

Comments

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *